Në kryeqytet festohet edhe me fishekzjarrë

23:51 / E diell, 19 Nëntor 2017

Rreth orës 23:00 mbi qiellin e Prishtinës janë ndezur fishekzjarrë. Kjo ka ndodhur pas kumtimit të rezultateve preliminare për kryetarë të komunave të raundit të dytë.

Në Prishtinë ka festuar Lëvizja Vetëvendosje së bashku me AKR-në.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400