Në pritje të fillimit të seancës gjyqësore për Haradinajn (Foto)

11:01 / E enjte, 12 Janar 2017

 

Tashmë gjithçka është gati të nisë seanca gjyqësore  në të cilën pritet të merret vendimi për lirimin me kusht ose jo të Haradinajt.

Fotoreporteri i portalit ‘Indeksonline’, i cili ndodhet në sallë bën me dije se në sallë përveç avokatëve të liderit të AAK-së ka edhe shqiptarë të cilët duan të përcjellin nga afër këtë seancë gjyqësore.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400