Në Vushtrri dhe Mitrovicë mbahen ligjërata për menaxhimin e migrimit

08:05 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Ministria e Punëve të Brendshme me mbështetjen e projektit të binjakëzimit të financuar nga BE-ja “Fuqizimi i institucioneve të Kosovës, në menaxhimin efektiv të migrimit”, edhe sot vazhdon takimet në kuadër të fushatës të vetëdijesimit për parandalimin e migrimit të parregullt.

Takimet informuese kundër migrimit kanë filluar dje dhe sot do të mbahen në Vushtrri dhe Mitrovicë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400