Nën ethet balotazhit, në Prishtinë fillon të bie borë (Foto)

00:12 / E hëne, 20 Nëntor 2017

Kryeqyteti i Kosovës, Prishtina është mbuluar sonte me fjollat e para të borës për këtë sezon.

Reshjet e para të borës kanë filluar mbrëmjen e së dielës, në mesin e nëntorit, derisa ato janë duke vazhduar edhe pas mesnatës.

Ndërkohë meteorologët nga dita e hënë kanë paralajmëruar ulje të temperaturave.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400