Nga acari arinjtë dalin në qytet (Foto)

21:36 / E mërkure, 11 Janar 2017

Moti i çmendur në vendin tonë, ka bërë që edhe kafshët e egra të braktisin habitatin e tyre he të zbresin në zonat e banuara.

 Në Pukë sot është fotografuar një ari i murrmë i cili është afruar shumë pranë zonave urbane, ndërsa pak ditë më parë në një qytet të Kosovës, janë parë edhe ujqër.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400