Nis me një orë vonesë seanca plenare e Kuvendit

14:58 / E enjte, 26 Prill 2018

Pas rreth një ore, ka nisur seanca plenare e Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Kjo seancë ishte paralajmëruar të niste në ora 10:00, për t’u shtyer në ora 14:00, por as atëherë nuk nisi.

Në këtë seancë janë pikë e rendit të ditës edhe katër interpelancat e kryeministrit Ramush Haradinaj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400