Nis protesta në Tiranë për lirimin e Haradinajt!

13:42 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Ka nisur protesta në Tiranë e shumë të rinjve, që kanë zgjedhur të mblidhen dhe të apelojnë përpara ambasadës Franceze për lirimin e Ramush Haradinajt.
 

Me pankarta në duar, të rinj i apelojnë autoriteteve franceze që të kërkojnë lirimin e kreut të AAK-së, pasi ky arrestim është i padrejtë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400