Nisma për Kosovën hap fushatën në Prizren( Video)

18:32 / E premte, 22 Shtator 2017

 

Nisma për Kosovën e ka hapur fushatën zgjedhore ne qytetin e Prizrenit. 

Në këtë hapje të fushatës po merr pjesë kreu i Nismës, Fatmir Limaj, kryetari i Këshillit Kombëtar, Jakup Krasniqi, ministra dhe deputet nga ky subjekt.

Kandidat i Nismës për kryetar të Prizrenit është Zafir Berisha.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400