“O Zoti im jo”, shqiptari filmon tmerrin kur gjithçka shembet, njerëzit bien në rrugë (Video)

08:39 / E mërkure, 20 Shtator 2017

Ulërima tmerri dhe thirrje për ndihme pas tërmetit të fuqishëm që shkundi Meksikën e la pas se paku 149 viktima.

Një shqiptar ka arritur që të filmojë pamjet e frikshme ku njerëzit bien në rrugë, ndërsa ndërtesat e gjithçka përreth nis të shembet.

Njerëzit ia mbathën me të katra nga ndërtesat e banimit apo punës, përgjatë sheshit qendror “Reforma”. Qendra e tërmetit është në lindje të qytetit Puebla. Video është postuar nga JOQ.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400