Objekti në Pejë përfshihet nga zjarri (Video)

22:49 / E martë, 14 Nëntor 2017

Një objekt në lagjen “Fidanishte” në Pejë është përfshirë nga zjarri në orët e mbrëmjes.

Sipas një lexuesi të Indeksonline, objekti është afër marketit “Delta” në Pejë.

Nuk dihen akoma shkaqet, derisa ekipet e zjarrfikësve kanë dal për të shuar zjarrin.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400