Omnisport, rekreacion e vende pune për mitrovicasit (VIDEO)

20:29 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Ka gati 9 muaj që punimet në objektin e Qendra Multifunksionale në Mitrovicën e Jugut kanë përfunduar.

Gjithçka është gati që të vihet në punë.

Por, nevojitej vetëm edhe miratimi i një kërkesë të kësaj komune nga ana e qeverisë së Kosovës, që ajo të bëhet funksionale.

Kronikë nga Rejhane Selimi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400