Pamje ekskluzive: Ramush Haradinaj dërgohet në gjykatë

11:03 / E enjte, 12 Janar 2017

Pamje ekskluzive: Ramush Haradinaj dërgohet në gjykatë

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka mbërritur në Gjykatën në Colmar të Francës, aty ku do të mbahet seanca për të.

Fotoreporteri i Indeksonline Blerim Uka ndodhet brenda sallës ku do të mbahet seanca dhe raporton për të gjitha detajet në këtë proces.

Sipas tij, në sallë aktualisht janë rreth 20 shqiptarë të Kosovës që do ta përcjellim seancës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400