Paralajmëron Vetëvendosje: Mund të vonohet lista

22:09 / E premte, 19 Maj 2017

Dalja e listës së plotë të emrave për deputetë në Kuvend nga Lëvizja Vetëvendosje, duket se do të vonojë. 

Shkodran Hoti nga zyra për informim në LVV, ka bërë të ditur për “Indeksonline” se është duke u punuar që lista të dalë sa më shpejtë, por nuk dihet koha e saktë.

“Besoj që vonon. Lista është duke u përpiluar, besoj se shumë shpejtë do të bëhet publike”, ka deklaruar ai.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400