Pas mesazheve erotike të Salianjit, ish-zëdhënësja e PD-së: Po ju tregoj edhe një tjetër skandal

10:01 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Oriela Nebijaj, ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike ka reaguar nëpëmjet një statusi në faqen e saj Facebook lidhur me dy ngjarje në selinë blu, atë të refuzimit e mandatit të deputetit të dy kandidateve femra duke i lënë vendin Astrit Veliaj si dhe mesazhet erotike mes deputetit Ervin Salianji me personazhin me iniciale G.D.
Sipas Orielës, të dyja ngjarjet janë të shëmtuara. Por, më e shëmtuara se të gjitha mesazhet erotike të mbledhura bashkë në Parlamentin e Shqipërisë janë dorëheqjet e dy grave kandidate për postin e deputetes në PD, Juvina Jani dhe Monika Qose duke i lënë vendin Astrit Veliaj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400