Plagosje me armë zjarri në Belsh

22:25 / E diell, 10 Qershor 2018

Pas një konflikti me armë zjarri në qytetin e Belshit ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar menjëherë në spital.

Burimet bëjnë me dije se i plagosur ka mbetur Adriatik kasa.

I plagosuri dhe autori janë konfliktuar për një koshere bletësh. Ndërkohë që në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë të cilët kanë identifikuar autorin dhe janë vënë në ndjekje të tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400