Polici qëllon veten me armë në Gjirokastër

22:30 / E martë, 23 Janar 2018

Një punonjës policie në Gjirokastër ka plagosur veten me armë zjarri mbrëmjen e sotme.

ABC News raporton se i plagosuri është punonjës policie në pikën kufitare të Kakavijes.

Shkaqet e ngjarjes janë ende të paqarta

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400