Policia e Kosovës shqipton 1,059 tiketa të trafikut

11:14 / E premte, 22 Qershor 2018

Policia e Kosovës ka njoftuar se vetëm gjatë 24 orëve të fundit, Policia e Trafikut ka shqiptuar 1 mijë e 59 tiketa të trafikut. Tiketat janë shqiptuar për shkelje të rregullave të komunikacionit.

Gjatë të njëjtës periudhë, Policia e Kosovës thotë se janë regjistruar 33 aksidente në gjithë Kosovën, prej tyre 13 ishin aksidente më të lënduar.

Policia e Kosovës thotë se nuk kishte asnjë aksident me fatalitet.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400