Prishtinë, i mituri therë me thikë një person

13:09 / E mërkure, 14 Mars 2018

Një qytetar është therur me thikë nga një person tjetër, që sipas policisë është i moshës së mitur.

I lënduar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, ndërsa qy i dyshuari për këtë rast që ka ndodhur në rrugën “Afrim Logja”-Prishtinë, është në arrati.

“Viktima mashkull K/Shqiptar ka njoftuar se është sulmuar therur në shpinë me armë të ftohtë –thikë, nga i dyshuari i mitur në arrati mashkull K/Shqiptar. Viktima vazhdon tretmanin mjekësor në QKUK”, thuhet në njoftim.

Me vendimin e prokurorit rasti mbetet në hetime.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400