Prizren: Motoçiklisti goditet nga vetura, merr lëndime të rënda trupore

12:12 / E diell, 18 Mars 2018

Në rrugën “Aziz Kelmendi” në Prizren të shtunën mbrëma një burrë është lënduar rëndë pasi është aksidentuar nga një makinë derisa po drejtonte motoçikletën.

Policia njofton se motoçiklisti ka pësuar lëndime të rënda, ku dhe është duke u trajtuar në Qendrën Rajonale të Prizrenit.

Në veturën që ka shkaktuar aksidentin raportohet se kanë qenë dy burra, por që nuk përmendet nëse kanë ikur nga vendi i ngjarjes, apo ndonjëri prej tyre është arrestuar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400