Protestojnë punëtorët e hekurudhave

08:58 / E premte, 18 Maj 2018

Sindikata e Pavarur e Hekurudhave – Trainkos, sot do të mbajë protestë njëorëshe.

Protesta fillon nga ora 08:00 në Stacionin Hekurudhor në Fushë Kosovë.

Kjo protestë mbahet për shkak të vonesës së pagave për muajin prill 2018.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400