Punimet në rrugë bllokojnë hyrjen e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Vushtrri (Video)

19:17 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Qendra e Mjekësisë Familjare në Druar të Vushtrrisë ka mbetur pa dalje në rrugë, pasi nga punimet që janë zhvilluar kohë më parë aty, është prishur pjesa e rrugës tek porta e oborrit të kësaj qendre, e për rregullimin e saj nuk është kujdesur më askush.

Për më shumë shikojeni videon:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400