Qentë endacakë vërshojnë oborrin e QKUK-së (Foto)

09:53 / E diell, 14 Janar 2018

 

Një grumbull i qenve endacakë lëviz vazhdimisht rreth klinikave të QKUK-së, në Prishtinë.

Ata po paraqesin rrezik jo vetëm për shëndetin e personave që trajtohen në QKUK, por edhe për punëtorët e klinikave dhe vizitorët të cilët hasin çdo ditë në ta, raporton Indeksonline.

Ndonëse është raportuar disa herë në media, sërish nuk është marrë asnjë masë për largimin e këtyre qenve nga oborri i QKUK-së.

Më poshtë gjeni pamjet:

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400