Qeveria rritë shpenzimet, bien të hyrat

22:01 / E premte, 22 Qershor 2018
Në qeveri janë rritur shpenzimet, por kanë rënë të hyrat në muajt e fundit, transmeton Gazeta InfoPress.

Nga Agjencia e Statistikave vihet në pah se të hyrat janë zvogëluar, kur shpenzimet e ekzekutivit janë rritur ndjeshëm.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400