Rama: Investimet private në turizëm po marrin jetë

10:55 / E diell, 27 Maj 2018

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka nisur ditën me postimin për investimet private në turizëm, të cilat sipas tij, po marrin jetë në rrugën e hapur nga drita e projekteve të Rilindjes Urbane.

“Mirëmëngjesi me këtë shembull domethënës nga Uji i Ftohtë i Tepelenës së rilindur, që tregon se si shumë investime private në turizëm po marrin jetë në rrugën e hapur nga drita e projekteve të Rilindjes Urbane, kudo ku deri dje kishte veç braktisje e rrënim, ju uroj një të diele të qetë”, ka shkruar Rama në Facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400