Ramiz Lladrovci në Pejë për ndeshjen Prishtina- Drita

15:58 / E diell, 20 Maj 2018

Kryetari i komunës së Drenasit është fotografuar pranë stadiumit të qytetit të Pejës duke shkuar për të ndjekur ndeshjen Prishtina – Drita.

 Ndeshja vendimtare për titullin kampion të Superligës së Kosovës do të luhet në stadiumin “Shahin Haxhiislami” të qytetit të Pejës nga ora 16:00.

Forca të shumta të sigurisë kanë janë dislokuar në Pejë në prag të ndeshjes vendimtare të futbollit mes Prishtinës dhe Dritës.

Drita e Gjilanit momentalisht është në vend të parë me 3 pikë më shumë sesa rivali direkt për titull, Prishtina.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400