Ramush Haradinaj sfidon bjeshken dhe të ftohtit (Foto)

14:09 / E diell, 14 Janar 2018

Kryeministri Ramush Haradinaj njihet për shpirtin e tij sportiv. Atë jo rrallë herë ka ndodhur ta shohim të veshur me veshje sportive.

Njëjtë, kryeministri duket edhe sot. Ai bashkë me disa miq të tij është ngjitur në njërën nga bjeshkët më të larta të Kosovës, atë të Suharekës, shkruan Indeksonline.

Haradinaj nuk duket aspak i lodhur, përkundrazi shihet plot energji dhe pozitivitet ndonëse ka çarë bjeshkën e mbuluar me borë./Indeksonline/

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400