Rasti Haradinaj, shtohen masat e sigurisë në Francë (Foto)

10:19 / E enjte, 12 Janar 2017

 

Janë shtuar masat e sigurisë pranë gjykatës në Colmar të Francës, aty ku pas pak pritet të nis gjykimi për Ramush Haradinajn, liderin e AAK-së dhe ish kryeministrin e Kosovës.

Reporteri i Indeksonline nga vendi i ngjarjes thotë se aty tashmë janë shtuar masat e sigurisë si brenda ashtu edhe jashtë objektit të Gjykatës.

Indeksonline do t’iu mbaj të informuar për çdo zhvillim në seancën e cila pritet të nis prej orës 11:00.

11 15970157-10211592289472853-178246478-n15992228-10211592289432852-358444556-o15970394-10211592289112844-1195372132-n15978792-10211592413755960-58528511-n-1

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400