Reshjet vërshojnë fshatin Sllatinë të Vitisë

20:26 / E martë, 17 Prill 2018

 

Reshjet e shiut kanë shkaktuat vërshime në komunën e Vitisë.

Më së rëndi e ka pësuar fshati Sllatinë, pjesë të të cilit janë vërshuar nga uji.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400