Ritvan Zyka flet në Polici: Ja pse i vrava 8 kusherinjt

15:41 / E shtunë, 11 Gusht 2018

Përbindëshi, Ritvan Zyka është deklaruar në Stacionin e Policisë në Vlorë rreth aktit makabër që e kreu dje në fshatin Resulaj, duke vrarë 8 persona.

“I vrava se më akuzuan se i vidhja pulat”, ishte deklarata skandaloze e monstrumit nga Shqipëria.

Ndryshe, mes tetë viktimave ishin dy fëmijë të moshës 15 dhe 8 vjeç.

Denik Zykaj, Hazem Zykaj, Afërdita Zykaj, Besim Zykaj, Sara Zykaj, Vasilika Zykaj (17 vjec) dhe Ledion Zykaj (i mitur, 6 vjec). Berije Zykaj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400