Rrahje në qendër të Prishtinës, shikoni pamjet (Video)

19:26 / E premte, 20 Prill 2018

Një përleshje midis disa personave ka ndodhur para pak çastesh në Bulevardin “Bill Klinton” në Prishtinë.

Në  videon e siguruar nga “Indeksonline” shihen dy grupe teksa përleshen edhe  fizikisht ndërmjet vete.

Më poshtë, videoja e realizuar afër Katedrales “Nëna Terezë”

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400