Rrokulliset automjeti që po barte vota, dyshohet se ndodhi shkaku i borës (Foto)

23:56 / E diell, 19 Nëntor 2017

 

 

Një kamionetë është rrokullisur në Ferizaj.

Sipas fotografisë që po qarkullon në rrjete sociale, aksidente ka ndodhur në Ferizaj, dhe shkak për këtë duhet të jetë bora që ka filluar të bie këtë mbrëmje në Kosovë.

Për më shumë, në grupin “Marakli t’Kerreve”, thuhet se kamioneta që po lëvizte në këto kushte klimatike, thuhet se ishte duke bartur votat nga ndonjëra prej qendrave të votimit në këtë qytet

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400