Rruga Kaçanik – Hani i Elezit mbyllet për qarkullim

13:01 / E mërkure, 14 Mars 2018

Për shkak të një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Kaçanik – Hani i Elezit, te vendi i quajtur Fusha e Pajtimit, rruga do të jetë e mbyllur për qarkullim sot nga ora 12:00-14:00.

“Kjo për shkak se aty do të përdoren mjete të rënda, të cilat do të bëjnë tërheqjen e mjetit të përfshirë në aksidentin rrugor”, kështu thuhet në njoftimin për media të Ministrisë së Infrastrukturës.

“Policia e Kosovës do t’i orientojë pjesëmarrësit në komunikacionin rrugor, për rrugët alternative që mund të shfrytëzohen gjatë kësaj kohe sa rruga të jetë e mbyllur”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400