Sali Zyba hodhi gazin lotsjellës herën e dytë në Kuvned

13:34 / E mërkure, 21 Mars 2018

Deputetët e Lëvizjes së Vetëvendosjes kanë hedhur sot dy herë gaz lotsjellës në Kuvend, në kohën kur filluan procedurat për votimin e demarkacionit.

Pasi deputetët u kthyen në Kuvend, u hedh sërish gaz lotsjellës. Këtë herë gazin e kishte hedhur deputeti Sali Zyba.

Herën e parë gazi u hodh nga deputetët Fitore Pacolli, Sami Kurteshi dhe Xhelal Sveçla.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400