Senatori amerikan Johnson me porosi për Kosovën tek Aleksandar Vuçiq

20:32 / E diell, 18 Shkurt 2018

Çdo marrëveshje duhet të jetë e mirë për të gjitha palët, duke marrë parasysh të ardhmen e të gjithëve, ka thënë senatori amerikan, Ron Johnson, sonte pas bisedimeve që pati me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, ku diskutoj për Kosovën.

Ai përsëriti se e kaluara nuk mund të harrohet, por se popujt në Ballkan duhet të falin, sado e vështirë të jetë, që të shkojnë drejt një të ardhme më të begatë./I

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400