Shantazhojnë dy femra, arrestohen dy persona

15:12 / E diell, 14 Janar 2018

 

Dy persona janë arrestuar në fshatin Gllamnik të Podujevës, pasi që të njëjtit kanë shantazhuar dy viktimat femra.

 Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400