Shefi i diplomacisë ruse Sergei Lavrov rrëzohet para se të mbante një fjalim (Video)

00:03 / E shtunë, 17 Mars 2018

 

Ministri i Punëve të Jashtme të Rusisë, Sergei Lavrov derisa po ngjitej në skenë për të mbajtur një fjalim në forumin “Rusia – vendi i mundësive”, në një moment u pengua dhe u rrëzua para qindra të pranishmëve.

Lavrov duket se nuk e kishte vërejtur një shkallë derisa po ngjitej në skenë, dhe kështu u pengua dhe përfundoi në tokë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400