Shkoi në spital me temperaturë të ulët, vdes e reja në Fier

14:11 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

Një 21 vjeçare në Fier ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta.

Mësohet see reja kishte shkuar në spital me temperaturë të ulët dhe pasi ka marrë mjekimet e nevojshme atje është larguar për në shtëpi.

Familjarët viktimës Xhulieta Xheka bëjnë me dije se ajo ka ndërruar jetë pasi ishte larguar nga spitali ku ishte trajtuar me serum dhe medikamente të tjera.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400