Shkon për pushime në Shqipëri, i vjedhin makinën

22:31 / E mërkure, 18 Korrik 2018

E ka pësuar keq një i ri që kishte ardhur me pushime në Shqipëri.

 Një ditë parë atij i kanë vjedhur makinën tek kodrat e liqenit artificial në Tiranë.

Sipas policisë, i riu jetonte në Mynih, ndërsa kishte ardhur për pushime në kryeqytet.

Njoftimi i Policisë së Tiranës:

Më datë 17.07.2018, tek Kodrat e Liqenit, është vjedhur mjeti tip “Audi”, në pronësi të shtetasit V.Ç., vjeç 24, banues në Mynih.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Neni 134/1 i Kodit Penal.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400