Shoferi nuk pyet për rrezikun

19:58 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

Shumë shtëpi të vjetra nëpër Prishtinë rrezikojnë kalimtarët çdo ditë.

Por, shumë qytetarë i ekspozohen rreziqeve vetë. Një shtëpi në “qytetin e vjetër” të Prishtinës po paraqet rrezik për kalimtarët, shkruan lajmi.net.

Në këtë shtëpi është vendosur një shenjë e rrezikut, ku rekomandon shoferët që mos të lënë veturat afër, por shofer nuk pyesin për rrezikun.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400