Shpend Ahmeti nuk shkon në mbledhjen e Këshillit të Qendrës së Prishtinës

14:43 / E diell, 14 Janar 2018

Këshilli i Qendrës së Prishtinës, i Lëvizjes Vetëvendosje ka mbajtur mbledhjen, e cila po mbahet në vazhdën e përgatitjeve për zgjedhje të brendshme në Lëvizje, aty nuk është parë edhe kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Ahmeti nuk ka qenë as dje kur kandidati për kryetar Albin Kurti ka prezantuar platformën e tij udhëheqëse.

Aty po merr pjesë kandidati për kryetar Albin Kurti, pastaj Albulena Haxhiu, Adem Mikullovci, Smail Kurteshi, e të tjerë./Indeksonline/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400