Shpend Ahmeti shfaqet live në autobus, i bën biletat pa pare (Video)

12:08 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka bërë përurimin e 15 autobusëve të rinj që kanë ardhur në Prishtinë.

Ai ka bërë një gjiro me njërin nga autobusët e rinj, ku brenda gjendeshin edhe disa qytetarë.

Ahmeti është shprehur se biletat sot për këtë autobus janë pa pagesë.

“Jemi në trafikun urban, autobusin që po e provojmë sot për herë të parë. Sot e bëjmë përurimin e 15 autobusëve të parë të Prishtinës. I përshëndesim të gjithë qytetarët e Prishtinës. Sot biletat janë pa pare” është shprehur Ahmeti, teksa u është drejtuar qytetarëve me një video live në Facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400