Shpend Ahmeti i shpall kunxhat heronj

10:17 / E enjte, 17 Maj 2018

Para pak minutash në rrugën “Rexhep Luci” ka ndodhur një aksident.

 Këtë e ka bërë të ditur vetë kryetari Shpend Ahmeti, i cili ka thënë se shpejtësia e kësaj vetura duhet të ketë qenë shumë e madhe, për një aksident të tillë.

Ahmeti po ashtu ka njoftuar se nga ky aksident ka mbetur e lënduar një vajzë dhe kanë shpëtuar dhjetëra të tjerë për shkak të kanxhave.

Ky është statusi i plotë i Ahmetit:

Nuk e di se çfarë shpejtësie duhet me pas kjo makinë për me e bo këtë ndeshje në Rrugën Rexhep Luci. Një vajzë është lënduar, por pengesat antiparking (kunxhat) sot kanë shpëtuar dhjetëra qytetarë (këmbësorë).

Ju njoftojmë se së shpejti Komuna do të fillojë me përdorimin e kamerave për shkelje në trafik dhe dënime me postë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400