Smajl Latifi e feston fitoren në fshatin historik kosovar

00:08 / E hëne, 20 Nëntor 2017

Smajl Latifi është fitues i zgjedhjeve në komunën e Rahovecit. Kandidati i AAK-së ka arritur të fitoi garën ndaj Idriz Vehapit të PDK-së.

Por këtë nuk do ta arrinte sikur mos të ishte përkrahja e madhe e Nismës që kishte në këto zgjedhje.

Pas fitores, Latifi ka shkuar në fshatin e rezistencës kombëtare, në Krushë të Madhe ku u prit nga përfaqësuesi i Nismës, Xhevdet Krasniqi

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400