Sot ditë pushimi në Gjakovë (Dokument)

10:00 / E enjte, 14 Qershor 2018

Kryetari i komunës së Gjakovës, Ardian Gjini ka marrë vendim që 14 qershorin, ditën e Çlirimit të Gjakovës ta shpallë ditë pushimi.

Ky pushim vlen për të gjitha institucionet lokale dhe ato arsimore në komunën e Gjakovës.

Sipas dokumentit në faqen zyrtare të komunës së Gjakovës, Gjini ka marrë këtë vendim duke pasur për bazë ligjin për vetëqeverisje lokale.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400