Sot në orën 18:00 i jepet lamtumira e fundit Gazmend Sinanit

12:06 / E shtunë, 23 Qershor 2018

Basketbollisti i njohur, Gazmend Sinani, do të varroset sot në orën 18:00 në varrezat e reja në Dragodan të Prishtinës. Lajmin për varrimin e tij e ka bërë të ditur familja Sinani.

 

“Me dhimbje te thelle e morrem lajmin per humbjen e me te dashurit tone,

Gazmend Sinani. Ju njoftojme se varrimi do te behet sot me date 23.06.2018 ne ora 18:00 ne varrezat e reja ne Dragodan.  Te pikelluar Familja Sinani”, thuhet në njoftimin e tyre.

Përfaqësuesi i Kosovës në Basketboll, Gazmend Sinani, vdiq mbrëmë si pasojë e një aksidenti të rëndë që ndodhi në qytetin e Gjakovës.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400