Sulmohet me thikë në mes të Ferizajt

11:52 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Një person është sulmuar nga dy persona me thikë dhe prej, duke bërë që viktima të kërkoj ndihmë mjekësore.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në rrugën “Besim Rexhepi”, në  Ferizaj, rreth orës 16:02.

“Viktima mashkull K-Shqiptar raporton se dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë e kanë sulmuar fizikisht duke e sulmuar me sprej dhe me mjet të prehtë (thikë). Viktima ka pësuar lëndime trupor dhe është dërguar në tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, bën të ditur policia.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400