Takim koordinues për komisionin e MSA-së në Kosovë

08:14 / E diell, 14 Janar 2018

 

Nesër mbahet takimi koordinues për mbledhjen e Komisionit të Përbashkët Parlamentar për Stabilizim-Asociim, BE-Kosovë.

Në këtë takim pritet të diskutohet për përgaditjen dhe temat që do të diskutohen në takimin e ardhshëm të komisionit të përbashkët për Stabilizim-Asocim, BE-Kosovë.

Takimi mbahet në Kuvendin e Kosovës, duke filluar në orën 13:00

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400