Të shtëna me armë në Radhimë të Vlorës, panik mes pushuesve

18:24 / E enjte, 19 Korrik 2018

Të shtëna me armë ka pasur sot në Radhimë të Vlorës.

Mësohet se të shtënat janë dëgjuar pranë një hoteli dhe ka pasur panik mes turistëve.

Policia ka rrethuar zonën, raportojnë mediat e Shqipërisë.

Nuk ka shumë informacion lidhur me ngjarjen e raportuar rreth orës 17: 24 minuta.

Vijon…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400