Tenton të bëjë vetëvrasje me medikamente

13:31 / E diell, 20 Maj 2018

Një rast i tentim vetëvrasjes ka ndodhur dje pasdite në fshatin Gjonaj të Prizrenit.

Sipas Policisë, një person i gjinisë femërore është dërguar për tretman mjekësor, pasi që e njëjta ka konsumuar sasi të pakontrolluar të medikamenteve.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin, i cili po trajtohet si tentim vetëvrasje.

Njoftimi i policisë:

Fsh. Gjonaj, Prizren 19.05.2018-15:30. Një femër K/Shqiptare është dërguar për tretman mjekësor, pasi që e njëjta ka konsumuar sasi të pakontrolluar të medikamenteve. Njësit policore janë duke hetuar rastin.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400