Thaçi e Lushtaku drekojnë së bashku në Drenicë

17:09 / E diell, 15 Korrik 2018

Ish-kryetari i Skënderajt nga rradhët e PDK-së, Sami Lushtaku, dhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi janë takuar sot në Drenicë.

Lushtaku e Thaçi kanë drekuar së bashku diku në regjionin e Drenicës, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë të ditur ish-kryetari i Skënderajt, Sami Lushtaku i cili ka publikuar një fotografi në Facebook ku ka shkruar:

“Fundjavë e këndshme me mikun tim, presidentin Thaçi, në Drenicë!”

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400